Ogłoszenia i przetargi

Szkolenia zawodowe

Email Drukuj PDF

W związku z realizacją poza ustawą zamówienia na usługę wykonania szkoleń zawodowych w ramach projektu, zapraszamy do składania ofert cenowych na usługi szkoleniowe. Szczegóły ofert w załącznikach:

Auto Cad

E-marketing

Kadry i płace

Kasjer sprzedawca

Obsługa komputera z kursem szybkiego pisania

Operator CNC

Operator koparko ładowarki

prawo jazdy kat E

profesjonalny handlowiec

sprzedaż internetowa

WDT i WNT

Administrowanie stroną

Podstawowym kryterium wyboru będzie najkorzystniejsza oferta cenowa.

Oferty należy przesyłać na adres e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

do dnia 6.09.2013r. do godz. 15 00.

Poprawiony: czwartek, 05 września 2013 09:31

Ekspert w Komisji Oceny Wniosków

Email Drukuj PDF

W związku z realizacją poza ustawą zamówienia na usługę pracy eksperta zewnętrznego w Komisji Oceny Wniosków w ramach projektu „Nowa szansa – aktywizacja zawodowa mieszkańców Radomia pozostających bez zatrudnienia do 6 miesięcy” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zapraszamy do złożenia oferty cenowej na w/w usługę. Szczegóły oferty w załączniku.

Oferta powinna zawierać cenę brutto i netto za godzinę pracy eksperta

Podstawowym kryterium wyboru będzie najkorzystniejsza oferta cenowa.

Oferty należy przesyłać na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

do dnia 2.07.2013r. do godz. 12 00.

Poprawiony: czwartek, 27 czerwca 2013 11:53

Oferty oprogramowanie

Email Drukuj PDF

Zapytanie ofertowe

W związku z realizacją poza ustawą zamówienia na dostawę 2 sztuk oprogramowania w ramach Projektu “Nowa Szansa – aktywizacja zawodowa mieszkańców Radomia pozostających bez zatrudnienia do 6 miesięcy”, zapraszam do składania oferty cenowej na w/w dostawę.

Szczegóły oferty w załączniku.

Proszę o przesłanie kwoty netto i brutto.

Oferty należy składać mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Proszę o odpowiedź do dnia 12 czerwca 2013r. do godz. 12 00.

Kryterium wyboru jest najniższa cena.

 

Szczegóły zamówienia w załączniku.

Poprawiony: piątek, 07 czerwca 2013 13:27

Przygotowanie i publikacja baneru

Email Drukuj PDF

 

W związku z realizacją poza ustawą zamówienia przygotowania oraz publikacji baneru promującego projekt „Nowa szansa – aktywizacja zawodowa mieszkańców Radomia pozostających bez zatrudnienia do 6 miesięcy” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zapraszamy do złożenia oferty cenowej na w/w usługę. Szczegóły oferty w załączniku.

Oferta powinna zawierać cenę brutto i netto produkcji oraz cenę brutto i netto publikacji.

Podstawowym kryterium wyboru będzie najkorzystniejsza oferta cenowa.

Oferty należy przesyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 22.03.2013r

 

Poprawiony: czwartek, 21 marca 2013 11:04

Strona 5 z 7